Pazar , Mayıs 9 2021
Son Yazılanlar
Ana Sayfa / Sosyal Medya / SMM Panel Kurulumu
SMM Panel Kurulumu

SMM Panel Kurulumu

Son zamanlarda çok popüler olan sosyal medya pazalama yani SMM panel kurulumunu anlatacağız. SMM paneller internet üzerinde gelir elde etmenize yardımcı olurlar. Ülkenize verginizi verdiğiniz sürece herhangi bir yasal olmayan tarafı yoktur. Çünkü smm panel mantığı pazarlama yapmaktır. Kısacası birilerinden alıp onları kullanıcılarınıza ulaştırırsınız.

İyi bir smm panel kurabilmeniz için pazarlamanın yanı sıra, sitenizin tasarımı için kodlama bilgisine ihtiyacınız vardır. Bildiğiniz üzere UI (User interface) yani kullanıcı arayüzünüz ne kadar gelişmiş olursa satışlarınız bir hayli artacaktır.

SMM panel kurmak için yapmanız gerekenler ilk önce alanadınızı belirlemek ve kendi pazarınızı belirlemektir. Pazarınız sizin müşteriyi nereden kazanacağınızı belirler.

Alan adınızı belirledikten ve pazarınızı oluşturduktan sonra yapmanız gereken yeni bir smm panel yazılımı satın almak olmalı. SMM panel yazılımı satın alabileceğiniz yer burası olabilir. 

https://jetsmmpanel.com servislerinizi kendi smm panelinize bağlayabilirsiniz.

Instagram üzerinde takipçi, beğeni, izlenme ve etkileşim gibi servislere ihtiyacınız varsa mutlaka Jetsmmpanel.com panel’e bir göz atmalısınız. Türkiye’nin en ucuz takipçi, beğeni ve izlenme servislerini satın almak için:

Hakkında jetsmmpanel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir